شکسته ایران ماشین قالیباف استراتژی اخبار سیاسی و اجتماعی

شکسته: ایران ماشین قالیباف استراتژی اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی کارنامه قالیباف بدتر از احمدی نژاد است / علت مهم اصولگرایان جهت نگرانی در مورد

محمدهاشمی رفسنجانی بر این عقیده است که پایتخت کشور عزیزمان ایران در سال های اخیر مبتنی بر استراتژی ماشین محور اداره شده است است و همین عنوان باعث بروز پرسشها عد

کارنامه قالیباف بدتر از احمدی نژاد است / علت مهم اصولگرایان جهت نگرانی در مورد

محمد هاشمی: کارنامه قالیباف بدتر از احمدی نژاد است /دلال ها نقش مهمی در مدیریت شهر دارند/ قالیباف پایتخت کشور عزیزمان ایران را به 100 سال قبل برده است/ علت مهم اصولگرایان جهت نگرانی در مورد جانشین قالیباف

عبارات مهم : ایران

محمدهاشمی رفسنجانی بر این عقیده است که پایتخت کشور عزیزمان ایران در سال های اخیر مبتنی بر استراتژی ماشین محور اداره شده است است و همین عنوان باعث بروز پرسشها عدیده ای جهت پایتخت کشور عزیزمان ایران شده است است.

محمدهاشمی رفسنجانی،در گفت وگو با نامه نیوز، به شرایط و مدیریت کلان شهرها اشاره کرد و گفت: اکنون مدیریت شهرداری های کلان شهرها بر 2 محور استوار هست، یا ماشین محور هستند یا انسان محور. در بحث انسان محور طبیعتا همه موارد از جمله سرانه فضای سبز، حمل و نقل عمومی، دسترسی به امکانات شهری و غیره باید به آسانی در اختیار شهروندان قرار بگیرد.

کارنامه قالیباف بدتر از احمدی نژاد است / علت مهم اصولگرایان جهت نگرانی در مورد

وی ادامه داد: در استراتژی انسان محور، مناطق آموزشی، مسکونی، اداری؛ تجاری و تفریحی کاملا از هم تفکیک شده است اند و طبیعتا زمانی که این قوانین تصویب و اجرا می شوند دیگر در آن ها تغییراتی ایجاد نمی شود. به طور مثال فردی که اهل آپارتمان نشینی است می رود در منطقه ای آپارتمان نشین؛ یا شهروند دیگری که علاقه مند به زندگی در فضای باز ویلایی است باید در آن منطقه زندگی کند، در این مناطق دیگر نباید مواردی که مغایر با کاربری آن جا است وجود داشته باشد.

در استراتژی انسان محور،حمل و نقل عمومی، خصوصا مترو توسعه پیدا کند و مهمتر از آن باید خطوط حمل و نقل عمومی(تاکسی،اتوبوس،مینی بوس) از مناطق متفاوت مسکونی،آموزشی و اداری در ساعات متفاوت روز و در بازه زمانی کم به مترو وجود داشته باشد.

محمدهاشمی رفسنجانی بر این عقیده است که پایتخت کشور عزیزمان ایران در سال های اخیر مبتنی بر استراتژی ماشین محور اداره شده است است و همین عنوان باعث بروز پرسشها عد

هاشمی رفسنجانی با بیان اینکه در استراتژی ماشین محور زیاد به بلندمرتبه سازی ، تونل و پل ها توجه می شود،عنوان کرد: متاسفانه تعریف درستی هم از توسعه ماشین محور ندارند و همه مناطق تجاری،اداری،مسکونی و آموزشی را باهم تجمیع می کنند که حاصل این نوع استراتژی می شود ترافیک سرسام آور، کمبود فضای سبز، آلودگی هوا و سایر پرسشها دیگر! پایتخت کشور عزیزمان ایران در دوره 12 ساله آقای قالیباف مبتنی بر توسعه ماشین محور بوده است.

وی ادامه داد: آقای قالیباف بافت شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران را از بین برده هست، به طور مثال در کوچه های 6 متری برج های چندطبقه ساخته است یا مناطق تجاری را وارد مناطق مسکونی کرده که همین عنوان باعث بروز پرسشها بسیاری جهت شهروندان شده است هست. در پایتخت کشور عزیزمان ایران اتوبوس و تاکسی های که باید به ایستگاه های مترو متصل باشد وجود ندارد و یا اگر هم وجود داشته باشد آنقدر فرسوده هستند که شهروندان مجبور می شوند از ماشین های شخصی خود استفاده کنند.

این فعال سیاسی با اشاره به اینکه وضع کنونی پایتخت کشور عزیزمان ایران یک اوضاع آشفته هست، ابراز عقیده کرد: مدیریت پایتخت کشور عزیزمان ایران در حضور 12 ساله آقای قالیباف جنبه سیاسی داشته هست. در 12 سال گذشته دلال ها نقش مهمی را در این مدیریت داشتند. مردم جهت گرفتن جوازهای کوچک ماه ها و حتی سال ها در نوبت بودند. این وضع شهرداری قطعا نمی تواند جهت پایتخت کشور عزیزمان ایران ادامه دار باشد.

کارنامه قالیباف بدتر از احمدی نژاد است / علت مهم اصولگرایان جهت نگرانی در مورد

رئیس اسبق شرکت صداو سیما، ادامه داد: در پایتخت کشور عزیزمان ایران باید اصلاحات گسترده ای صورت بگیرد تا قابل سکونت و رضایت مردم باشد.وقت شهروندان با ارزش هست، آیا باید جهت یک رفت و آمد عادی چند ساعت ترافیک را مجبور شوند؟! اعتقاد دارم اعضای شورای شهر باید شهرداری را گزینش کنند که تعریف درستی از توسعه انسان محور داشته باشد و به فروش پایتخت کشور عزیزمان ایران خاتمه دهد. اگر شهردار آینده بخواهد بر سبک و سیاق آقای قالیباف عمل کند، پایتخت کشور عزیزمان ایران تا دو سال آینده دیگر قابل سکونت نخواهد بود.

هاشمی با بیان اینکه کارنامه قالیباف به مراتب بدتر از کارنامه احمدی نژاد هست، خاطرنشان کرد: اگر احمدی نژاد کشور را 50 سال به عقب برد،قالیباف پایتخت کشور عزیزمان ایران را به 100 سال قبل برده هست. استراتژی که قالیباف در پایتخت کشور عزیزمان ایران پیاده کرده است واقعا باعث از بین رفتن این کلان شهر شده است است.

محمدهاشمی رفسنجانی بر این عقیده است که پایتخت کشور عزیزمان ایران در سال های اخیر مبتنی بر استراتژی ماشین محور اداره شده است است و همین عنوان باعث بروز پرسشها عد

همه فضای شهر را فروخته اند و رعایت حریم شهروندان را نکرده هست. این پرسشها خلاف شرع هست؛ جهت دریافت پول و راضی کردن چند دلال پایتخت کشور عزیزمان ایران را به کل از بین برده اند. اصولگرایان هم از آنجایی که از قالیباف حمایت میکنند دلواپس این هستند که کارهای ایشان زیاد روشن شود به همین علت دلواپس جانشین آینده قالیباف هستند.

واژه های کلیدی: ایران | ماشین | قالیباف | استراتژی | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs